تبلیغات
مدل های دنیا - مدل لباس..
مدل های دنیا

mahsa_b727@yahoo.com


برای پارچه ی پالتو اگه به پشم حساسیت داری جنس هایی مثل فوتر و مخمل كبریتی و جیر باقی می مونه كه استفاده بكنی چون پارچه های ضخیم پشمی هستند و برای داخل آن اگه از آستری و پارچه های پیچازی ( چهارخونه ی پشمی ) استفاده نخوای بكنی انواع پارچه های شمعی كه برای بادگیر ها و لباس های ورزشی استفاده می شود و یا ساتن باقی می مونه البته استفاده از پارچه هایی ( خزها ) كه در عروسك سازی كاربرد داره هم بد نیست .

پالتوها با مدل یقه ی شكاری ( شكل زیر) كیپ ترین نوع یقه را دارند. می توانی جلوی پالتو را برش دار سفارش بدی و جیب آن هم در وسط جلو لای درز برش ها زیبا می شود

ارزان دوخت : گزارش ها : بوتیکها در تسخیر لباسهای زمستانی

21 دسامبر ۲۰۰۸‎ بوتیکها در تسخیر لباسهای زمستانی قرمز رنگ پاییز وزمستان امسال در همه لباسها مشهود است. در هر فروشگاه که سر بزنید حتما کاپشن، مانتو و یا

ارزان مدل لباس بارانی و کت های زنانه ۲۰۱۰—مخصوص شیک پوشان

4 ژانویه ۲۰۱۰‎ دوخت : گزارش ها : بوتیکها در تسخیر لباسهای زمستانی. مدلهای پالتو بارانی های امسال سبک جالبی دارند بعضی مدلها با شال ست شده است.

ارزان آخرین مدل ست های زمستانی

26 ژانویه ۲۰۱۱‎ دوخت : گزارش ها : بوتیکها در تسخیر لباسهای زمستانی
– بوتیک‌ها سایت در خرید تسخیر خرید لباس‌های خرید پستی زمستانی بهترین

در مدل مانتو مشکی سبز آبی

دوخت : گزارش ها : بوتیکها در تسخیر لباسهای زمستانیباز هم رنگ مشکی و زغال سنگی زمستان کاپشن های ه ### ع ی جیگـــــر ### >> چه رنگ لباسی مناسب شما است؟
بوتیک‌ها در در آنلاین تسخیر برنامه لباس‌های سایت زمستانی در

فروش مدل لباس زمستانی | مهر ایران|جدیدترین ،اس ام اس, عکس,نوروز سال

کراوات فقط کراوات های ۵۰۰ هزار تومانی بیژن بوتیک های میدان مادر! دروغینی که نقطه ضعف بشر امروز را نشانه گرفته است و عقل و قلب شان را تسخیر کرده است :
بوتیک‌ها برنامه در تسخیر خرید لباس‌های رایگان زمستانی سایت بوتیک‌ها عکس در پستی تسخیر لباس‌های عکس زمستانی پستی

نرم افزار تسخیر مرد

بوتیکها در تسخیر لباسهای زمستانی. دیده بان فشن. ۱ دى ۱۳۸۷ "دیدهبان فشن" نام ستونیست … بهزاد جعفری مدل مرد ایرانی. مریم هاشمی نژاد راد مدل زن ایرانی .
– بوتیک‌ها پستی در ۲۰۱۰ تسخیر بهترین لباس‌های برنامه زمستانی عکس

«دیده‌بان فشن» نام ستونی‌ست برای نوشتن از آنچه در فروشگاه‌های شهر ما می گذرد با نگاهی تحلیل و انتقادی که هر هفته تقدیم شما می شود. < ?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

اگر خیلی هم اهل مد و پوشاک نباشیم این روزها به خاطر هوای سرد و برفی هم شده باید سری به فروشگاه های لباس بزنیم.

خوشبختانه لباس‌های فصل سرما معمولا به درد همه اندام های چاق و لاغر می خورد چون به خاطر پوشش زیر لباس‌های رو گشادتر هستند.

دراکثر مانتو فروشی ها پالتوها، مانتوهای بافتنی و پشمی و ژاکت‌های گشاد و بلند بیش از نیمی از رگالهای فروشگاه را دربرگرفته است.

مدل‌های تکراری

مانتوها و پالتوهای چند جیبه در رنگها و مدل‌های کمردار و بدون کمر در همه مانتو فروشی‌ها به چشم می‌خورد. قرمز رنگ پاییز وزمستان امسال در همه لباس‌ها مشهود است. در هر فروشگاه که سر بزنید حتما کاپشن، مانتو و یا ژاکت قرمز به چشمتان میخورد.

البته رنگ قرمزها بیشتر تمایل به زرشکی دارد و از قرمز گوجه‌ای و قرمز روشن مایل به ارغوانی و صورتی خبری نیست.

انگار دربین همه رنگ‌های تیره ناگهان رنگ قرمز خیلی خودنمایی می‌کند و تولید کنندگان ایرانی باز هم رنگ مد قرمز تیره را انتخاب کرد‌ه‌اند. در حوالی یک منطقه از شهر اگر از یک فروشگاه مانتو بازدید کنید مطمئن باشید زیاد نیازی به خیابان گردی نخواهید داشت بیشتر مدل‌ها نزدیک به هم و مشابه است. گویا تمام فروشگاه‌های سطح شهر را چند تولید کننده پوشش می‌‌دهند آن هم تولیدکنندگانی که بدون هیچ زحمت و خلاقیتی با کپی از نمونه‌های خارجی تولید انبوه داشته اند.

پالتوهای پشمی

پالتوهای پشمی امسال بسته به جنس پارچه اش بیشتر بلند و گشاد هستند. اگر یک پالتوی ساده که خیلی هم گرم نباشد بخواهید می‌توانید با ۵۰ هزرا تا ۸۰ هزارتومان یکیش رو برای خودتان بخرید. اگر دنبال مدل گرم‌تر و سبک‌تر هستید باید بالای ۱۵۰ هزارتومان خرج کنید. اکثر فروشگاه‌ها می‌گویند این پارچه‌ها ژاپنی یا ترک است بعضی‌ها هم میگویند پارچه و دوخت هر دو ترک است ولی بیشتر اینطور به نظر می‌رسد که کیفیت پارچه در انوع بهتر این پالتوها ترکی است ولی دوخت همه ایرانی است. چینی‌ها هم که البته به جای خود!

ایرانی بهتر است یا ترکی

فروشگاهها پر شده است از لباس‌هایی با مارک‌های تقلبی که هر کدام از مسوولان فروش تاکید می‌کنند اجناسشان ترک یا اصل است. امسال در همه مانتو فروشی‌ها مانتوها و پالتوهای «زارا» به چشم می‌خورد و هر کدام می‌گوید که زارای او اصل‌تر است.

مانتوها و پالتوها با یک کلمه ترکی ناگهان قیمتشان صعودی بالا می‌رود و نمونه‌های مشابه بسته به بوتیک‌ها و فروشگا‌ه‌های مختلف قیمتشان متفاوت است.

بافت‌های درشت

مدل‌های پالتو بارانی های امسال سبک جالبی دارند بعضی مدل‌ها با شال ست شده است. جنس سبکی دارند و اگر دنبال جنس خیلی کلفت نیستید ولی در باران و برف می‌توانید بپوشید.

مانتوهای بافتنی همه با بافت‌های درشت هستند و کاپشن‌ها و ژاکت‌‌ها در مدل‌های بلند و کوتاه زیاد به چشم می‌خورد.

باز هم در فروشگاه‌های پوشاک زنانه تک و توکی پانچو دیده می‌شود. پانچوهای بلند و پشمی و شل هم یکی از مدهای فروشگاه‌ها‌ی لباس است.

بافتنی‌های رنگارنگ

از همه دیدنی‌تر و قشنگتر بوتیک‌هایی هستند که انواع و اقسام بالاپوش‌های بافتنی در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع دارند. شما از دستکش و جوراب گرفته تا پانچو شال‌های بافتنی را در این بوتیک‌ها می‌توانید ببینید.

بافتنی‌ها بیشتر شل و گشاد و در رنگ‌ها شاد و سر زنده است. البته بیشتر اجناس این بوتیک‌ها ترک است. برای یک مهمانی عصر معمولی با ۳۰-۴۰ هزارتومان میشود یک مدل بلوز بافتنی شیک و خوشرنگ خرید و با شلوار جین که توی قفسه لباس همه ما هست ست کرد.

شلوار راسته یا پاچه گشاد

علاوه بر شلوارهای تنگ چسبان که همچنان علاقمندان و طرفداران مخصوص به خود را دارد، شلوارهای پاچه‌گشاد هنوز هم ازمدهای اصلی است. اگر دنبال یک شلوار هستید حتما فروشنده از شما خواهد پرسید دم پا یا راسته؟

پاچه گشادها مخصوصا با چکمه‌های ساق دار خیلی هم در میان آنهایی که دوست دارند ساق چکمه‌ها را توی شلوار بدهند طرفدار دارند.

کاپشن‌های اسپریت

نکته جالب توجه در فروشگا‌های لباس کاپشن‌هایی با مارک اسپریت است. این کاپشن‌های اسپرت بیشتر ورزشی حساب می‌شوند و قیمت هایی بین ۳۵ تا ۵۰ هزارتومان دارند در رنگ‌های قرمز،آبی، سبز، مشکی، زرد، سفید و …. موجودند. نمی‌دانم کار یک وارد کننده بوده است یا یک تولید کننده که اکثر فروشگا‌ه‌ها را در بر گرفته است .

مشکی همچنان رنگ عشقه!

باز هم رنگ مشکی و زغال سنگی رنگ غالب همه مانتو فروشی‌هاست. بعضی فروشگاهها که فقط مدلهای مشکی پشت ویترین خود گذاشته اند. تمام مدل‌ها مشکی دارند. البته برای دور نبودن از قافله‌ی مد همگی حتی شده در ته رگال فروشگاهشان کاپشن یا پالتوی قرمز گذاشته‌اند. رنگ سبز یشمی و آبی سبز هم در مدل‌های مختلف بیشتر دیده می‌شوند. امسال در تمام برندهای مشهور رنگ‌های متنوعی وجود دارد اما در ایران باز هم رنگ مد، رنگ مشکی است. البته اگر از فروشندگان سوال کنید چرا اینقدر مشکی خواهند گفت خانم‌ها و دختخانوم های جوان اکثرا دنبال مشکی هستند! البته باید توجه داشت که رنگ تیره اندام خانم‌ها را مناسب‌تر و لاغرتر نشان می‌دهد و راحتترین راه برای برطرف کردن عیب‌های اندام است. به خصوص در ایران که بسیاری از خانم ها اضافه وزن دارند.

.نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 12 بهمن 1390 توسط مهسا b,gh | نظرات()
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
درباره وبلاگ
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :